$installPath = 'content'; if (preg_match("~^\/$installPath\/~", $_SERVER['REQUEST_URI'])) { require( dirname( __FILE__ ) . "/$installPath/wp-blog-header.php" ); exit; } Manufaktura Tekstów
image1 image2 image3

Wydawnictwo Manufaktura Tekstów

Wydawnictwo Manufaktura Tekstów, ul. Traugutta 12B lok. 22, 67-100 Nowa Sól, REGON 080489214, wpis do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Nowej Soli pod numerem 10838.

Informacje dla Bibliotek tutaj (kliknij>>)

Kontakt: tel. kom. 601-540-163 (dni robocze 8.00-16.00), mejl: krzysztofkoziolek[@]wp.pl.

Uwaga! NIE WYRAŻAMY zgody na rozpowszechnianie i wykorzystywanie danych kontaktowych zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej (takich jak nazwa firmy, imię i nazwisko właściciela, adres mejlowy, numer telefonu) do celów niezwiązanych z profilem działalności Wydawnictwa Manufaktura Tekstów (przedmiotowy brak zgody dotyczy m.in. przetwarzania i rozpowszechniania danych do celów reklamowych, telemarketingu, sprzedaży swoich produktów, itp.).

 

Informujemy, że właścicielem niniejszej strony internetowej (domeny) jest Wydawnictwo Manufaktura Tekstów. Informujemy, że nie gromadzimy, nie przetwarzamy i nie sprzedajemy danych osób odwiedzających niniejszą stronę internetową.